Raja Uda

Jalan Raja Uda, Raja Uda, Butterworth, Penang

RM 3,999 /bulan

BM

2

BM

kps

1,200

kps

Butiran hartanah

home-open-o
Kedai / Pejabat untuk disewa
renovated-o
Dipasang sebahagian
calendar-time-o
Disenaraikan pada 28 Mac 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 500986588
ruler-o
1,200 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.33 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Main Road Raja Uda|Butterworth|Ground Floor Shop Lot for Rent

Main Road Raja Uda|Butterworth
Ground Floor Shop Lot for Rent

物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬
➤ Built Up面积:1200 sqft
➤ Toilet 厕所:2

设备包括 𝐅𝐚𝐜𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐈𝐧𝐜𝐥𝐮𝐝𝐞
➤ Complete with CCTV
➤ Entrance Touch Tech
➤ Air Conditioner x3

出租价格 𝐑𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 𝐏𝐫𝐢𝐜𝐞
➥ RM4,000

Real Estate Negotiator (BUY / SELL / RENT)
Welcome Owner / Buyer & Tenant
We will provide you most professional service
and let you have your ideal home.
𝐏𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 / 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩 :
𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价,
我们将会提供您最专业的服务,
以让您拥有您所理想的家园。
详情请联系:𝐉𝐚𝐜𝐤 Ol9555l999

Cctv

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Raja Uda, Butterworth ialah RM 3,999 /bulan.
Tidak.
Jalan Raja Uda, Raja Uda, Butterworth, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi