Seksyen 4 Bandar Baru Bangi
Bangi, Selangor
RM 805,000
5
BT
4
BM
3,433
kps (tanah)
RM 234.49
PSF (tanah)

Gambar

Paparan Peta
Tentang hartanah ini
2 Sty Corner Seksyen 4, Bandar Baru Bangi Selangor
2 Sty, Seksyen 4, Bandar Baru Bangi, Selangor For Sale [COA]
.
=====
Asking Price : RM805 000
www.w*****
=====
.
Location : Bangi
Type: 2 Sty Corner Terrace
Tenure : Leasehold
Status : Bumi Lot
land Area : 3,433 sqft
Bedroom 5
Bathroom 4
Contact :
Saiful REN16574
0*****
www.w*****
Zeema Realty Agency
coazhariff
.
=====
Asking Price : RM805 000
www.w*****
=====
.
Location : Bangi
Type: 2 Sty Corner Terrace
Tenure : Leasehold
Status : Bumi Lot
land Area : 3,433 sqft
Bedroom 5
Bathroom 4
Contact :
Saiful REN16574
0*****
www.w*****
Zeema Realty Agency
coazhariff
Kemampuan
Mampukah saya membeli hartanah ini?
Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Seunit di Bangi, Selangor dijual pada harga RM 805,000.
Tidak.
Bangi, Selangor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 3,375 / bulanan.
Terokai Pilihan Lain Di Dalam Dan Sekitar Bangi
Berdasarkan kriteria hartanah, anda mungkin berminat dengan yang berikut
Rumah Teres 2 Tingkat Untuk Dijual
Pengangkutan awam terdekat
Sekolah Terdekat