Seri Austin Seris Austins

Seri Austin, Taman Seri Austin, Tebrau, Johor

RM 698,000

Boleh dirunding

BT

4

BT

BM

3

BM

kps (tanah)

1,173

kps (tanah)

auto-size-o

RM 595.06

PSF (tanah)

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk dijual
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-days-o
Pegangan bebas
calendar-time-o
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501303187
ruler-o
1,170 kps luas pelan lantai (18 ft x 65 ft)

Tentang hartanah ini

Seri Austin Laman Permata Dato Onn Austin Duta Adda Height Taman Daya

Seri Austin 1路 屋主新油漆Condition AAA,不到700k就可以买到双层排楼格局很好

For Sale
Taman Seri Austin 1
-2 Storey Terrace House
-Gated & Guarded
-Land area : 1173sq.ft
-Built up : 18x65
-4 Bedeoom 3 Bathroom
-Freehold / Non Bumi
-South
-Intermediate lot
-Fully Extended

Asking Price: RM 698k nego
Value Match

Nearby Seri Austin, Mount Austin, JP Perdana, The Crest, Taman Daya, Dato Onn, Adda Height, Austin Duta, Johor Jaya, Taman Molek, Setia Tropika

Contact Toh 0*****
Www.Wasap.My/ 6*****
1105
Kemudahan
renovated-o

Diubahsuai

garage-2-o

Garaj

Kemudahan bersama
security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Kemampuan

Mampukah saya membeli hartanah ini?

Beritahu kami pendapatan dan perbelanjaan bulanan anda untuk melihat sama ada rumah ini sesuai dengan bajet anda.

Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Seunit di Taman Seri Austin, Tebrau dijual pada harga RM 698,000.
Ya (Keselamatan 24 jam).
Seri Austin, Taman Seri Austin, Tebrau, Johor.
Anggaran bayaran bulanan pinjaman ialah RM 2,927 / bulanan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi