Shoplot @ Vantage Tanjung Tokong For Rent

Tanjung Tokong, Penang

RM 7,500 /bulan

Boleh dirunding

BM

1

BM

kps

2,040

calendar-time-o
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501364255
ruler-o
2,040 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 3.68 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Shop Lot @ Vantage Tanjung Tokong , High Exposure

SHOPLOT @ VANTAGE TANJUNG TOKONG FOR RENT

- BUILT UP : 2040 SF
- FACING MAIN ROAD
- HIGH EXPOSURE
- COMMERCIAL TITTLE

FOR RENT : RM7500 NEGOTIABLE

REAL ESTATE NEGOTIATOR ( BUY / SELL / RENT)
WELCOME OWNER / BUYER & TENANT
WE WILL PROVIDE YOU MOST PROFESSIONAL SERVICE AND LET YOU HAVE YOUR IDEAL HOME
PLEASE CONTACT: ALEX 0*****

房地产业中介 (购买/出售/出租)
欢迎屋主/买家及租户
寄售您房地产业及询问您房地产的市价
我们将会提供您最专业的服务,以让您拥有您所理想的家园
详情请联系: ALEX 0*****
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Tanjung Tokong, Penang ialah RM 7,500 /bulan.
Tidak.
Tanjung Tokong, Penang.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi