Sunway Iskandar

Sunway Iskandar, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor

RM 1,800 /bulan

BM

1

BM

kps

882

calendar-time-o
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501308787
ruler-o
882 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 2.04 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Citrine Hub Office For Rent @ Sunway Iskandar Medini

FOR RENT

Citrine Hub Office @ Sunway Iskandar Medini

- Office
- BUA : 882 sqft
- 1 Bathroom
- Renovated (Flooring)
- Level 4
- Gated and Guarded

Rental: RM 1,800

Call us for viewing today!

Vivian (REN33624)
0*****
www.h*****
THE ROOF REALTY E(1)1605/1
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Sunway Iskandar, Iskandar Puteri (Nusajaya) ialah RM 1,800 /bulan.
Tidak.
Sunway Iskandar, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi