Taman Austin Heights

Jalan Austin Heights 8/8, Taman Austin Heights, Tebrau, Johor

RM 7,950 /bulan

BM

2

BM

kps

1,680

calendar-time-o
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501349955
ruler-o
1,680 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 4.73 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Austin Heights/ Ground Floor Shop/ For Rent

Austin Heights/ Ground Floor Shop/ For Rent
Rm 7950 (SLLT) #Mount Austin
Jalan Austin Heights 8/8
3 Storey Shop/office
End Lot
24x70 1680 sqft
Ground floor mosaic renovated
Second floor renovated & furnish

Rental
Ground floor Only Rm 7950
Second floor Only Rm 2800

Don't miss out on this amazing opportunity - contact us today to schedule a viewing!"

Contact Michelle 0***** ( REN.No 34719)
www.h*****

按以下链接去我们的专页
Click the below link to our page
www.h*****

______ XXX NO CO-BROKE UNIT XXX ______
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Taman Austin Heights, Tebrau ialah RM 7,950 /bulan.
Tidak.
Jalan Austin Heights 8/8, Taman Austin Heights, Tebrau, Johor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi