The Exchange TRX Office For Rent

Jalan Lingkaran TRX, Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 99,500 /bulan

Boleh dirunding

BM

0

BM

kps

4,000

calendar-time-o
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501369970
ruler-o
4,000 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 24.88 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Office Space Available for Rent in The Exchange TRX

Office Space Available For Rent
Fully Furnished
Size : 4000sqft

Rental Price : RM99,500 nego

For inquiries, please call/sms/whatsapp
Shahidah @ 0*****
REN49756
IQI Realty Sdn Bhd
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Jalan Tun Razak, KL City Centre ialah RM 99,500 /bulan.
Tidak.
Jalan Lingkaran TRX, Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi