4 Bedrooms Rumah Teres 2 Tingkat Denai Alam, Shah Alam, Selangor

Denai Alam, Shah Alam, Selangor

RM 2,500 /bulan

BT

4

BT

BM

4

BM

kps

2,300

kps

loading-bay-o

Boleh didapati daripada 1 Jun 2026

photo

Gambar

Butiran hartanah

home-open-o
Rumah Teres 2 Tingkat untuk disewa
furnished-o
Kelengkapan tidak penuh
calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501391030
ruler-o
2,300 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.09 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

2 Storey Corner Lot House Denai Alam Available for Rent

Corner lot unit featuring fresh paint. Close to playground and shopping areas. Just a short walk to Denai Alam School and the business hub.

Monthly rental: RM2600
Gated and guard: RM120

Build Up - 2300sqft
Land Area - 22*80
Bedrooms - 4
Bathrooms - 4

Features:
- House faces park, jogging path, and playground
- Short walking distance to New Denai Alam School
- Air conditioning ready
- Grill installed
- Kitchen cabinet included

Deposit

2 Months security deposit
1 Month utility
1 Month advance for the first month

For exclusive viewing, please contact;
Syima
www.w*****
REN29572
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

private-garden-o

Taman peribadi

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Denai Alam, Shah Alam ialah RM 2,500 /bulan.
Tidak.
Denai Alam, Shah Alam, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi