Whitten Eco Majestic

Jalan Eco Majestic 10/1A, Whitten Eco Majestic, Semenyih, Selangor

RM 2,500 /bulan

BM

2

BM

kps

2,080

calendar-time-o
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
document-with-lines-o
ID penyenaraian - 501385290
ruler-o
2,080 kps luas pelan lantai
auto-size-o
RM 1.20 PSF (lantai)

Tentang hartanah ini

Ground floor intermediate unit larger unit mainroad exposure

This is a straightforward unit with a built-up area of 2080sf situated in Whitten Eco Majestic.

Mainroad Exposure

Ideal for signage as it directly faces the main road.

Available for immediate viewing. Contact us to schedule an appointment.

Regards
SHARON
Ol2-6833 7Ol
Resident manager
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi
Soalan Lazim
Sewa bulanan di Semenyih, Selangor ialah RM 2,500 /bulan.
Tidak.
Jalan Eco Majestic 10/1A, Whitten Eco Majestic, Semenyih, Selangor.
Berikut adalah panduan untuk menyewa di Malaysia termasuk deposit sekuriti dan memahami kepentingan perjanjian sewaan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi