RUMAH TERES SETINGKAT DI ARA KUDA,TASEK GELUGOR.
Ara Kuda, Tasek Gelugor, Penang
RM 522,000
3
Beds
2
Baths
2,992
sqft (land)
RM 174
psf (land)

Photos

Map View
About this property
Dua Tingkat Rumah Teres Menarik Di Kulim
RUMAH TERES 2 TINGKAT | KULIM | FREEHOLD
Rumah Teres Dua Tingkat
Lokasi yang strategik di Kulim
Hak milik kekal (Freehold)
Luas binaan: 1941 sqft
Luas tanah: 1400 sqft
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
Sesuai untuk keluarga besar dan juga sebagai pelaburan.
Kawasan yang tenang, mudah untuk akses ke kemudahan utama.
PM / WhatsApp untuk maklumat & viewing
www.w*****
Rumah Teres Dua Tingkat
Lokasi yang strategik di Kulim
Hak milik kekal (Freehold)
Luas binaan: 1941 sqft
Luas tanah: 1400 sqft
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
Sesuai untuk keluarga besar dan juga sebagai pelaburan.
Kawasan yang tenang, mudah untuk akses ke kemudahan utama.
PM / WhatsApp untuk maklumat & viewing
www.w*****
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value
By continuing, you agree to the Terms & Privacy Policy
FAQs
The unit for sale in Ara Kuda, Tasek Gelugor is RM 522,000.
No.
Ara Kuda, Tasek Gelugor, Penang.
The estimated loan repayment amount is RM 2,189 / mo.
Explore other options in and around Ara Kuda
Based on the property criteria, you might be interested on the following
1-storey Terraced House For Sale
Nearest Schools
By continuing, you agree to the Terms & Privacy Policy