Salak Tinggi Single Storey Terrace
Sepang, Selangor
RM 378,420
4
Beds
2
Baths
1,460
sqft (land)
RM 259.19
psf (land)
About this property
Salak Tinggi Rumah Teres 1 Tingkat
Salak Tinggi
1 STOREY TERRACE HOUSE | FREEHOLD MALAY REZAB
Harga Daripada RM378,420
LIMITED UNIT AVAILABLE
FREE SPA, STAMP DUTY & MOT
Rumah teres setingkat dengan reka bentuk praktikal dan selesa untuk didiami bersama keluarga.
Property Details
• 4 Bilik Tidur
• 2 Bilik Air
• Land Area: 20 x 73
• Build Up: 20 x 46
• Freehold
FREE
• SPA
• Stamp Duty
• MOT
Nota
• Loan Legal Fee Tidak Termasuk
Lokasi Strategik Dengan Akses Mudah Ke Sekolah, Kedai & Lebuhraya Utama.
Untuk Semakan Kelayakan Loan & Maklumat Lanjut:
Halim
0*****
1 STOREY TERRACE HOUSE | FREEHOLD MALAY REZAB
Harga Daripada RM378,420
LIMITED UNIT AVAILABLE
FREE SPA, STAMP DUTY & MOT
Property Details
• 4 Bilik Tidur
• 2 Bilik Air
• Land Area: 20 x 73
• Build Up: 20 x 46
Untuk Semakan Kelayakan Loan & Maklumat Lanjut:
Halim
0*****
FAQs
The unit for sale in Sepang, Selangor is RM 378,420.
No.
Sepang, Selangor.
The estimated loan repayment amount is RM 1,586 / mo.