Telok Panglima Garang
Kampung Teluk Panglima Garang, Telok Panglima Garang, Selangor
RM 557,980
4
Beds
3
Baths
1,280
sqft (land)
RM 435.92
psf (land)

Photos

Map View
About this property
Reka Bentuk Moden Rumah Teres 2 Tingkat Di Jalan Merpati, T.P.Garang
Sebuah rumah teres 2 tingkat dengan saiz binaan yang luas, memastikan keselesaan untuk keluarga besar. Hanya untuk permohonan Melayu sahaja.
Leasehold, rezab Melayu
Geran individu, boleh diperluas dan diubahsuai mengikut citarasa
Binaan 2180sqft, tanah 20X64
4 bilik tidur, 3 bilik air, boleh parkir 4 kereta dalam dan luar
Percuma rekaan eksklusif kabinet dapur bawah
Dijangka siap hujung tahun 2026
Harga jual RM523K++
Pakej ditawarkan:
Tiada duit booking
Pinjaman penuh disediakan bank/LPPSA
Percuma yuran guaman SPA+disbursement
Percuma MOT duti setem
Kemudahan berdekatan:
1.8km ke 99 speedmart
1.7km ke eco-shop tropicana aman
3km ke econsave jalan kebun
Bawah 2km ke kawasan komersial, bandar tropicana aman
1.6km ke surau nur sham
1.9km ke tenby international school
4.8km ke sekolah kebangsaan jalan kebun
6.0km ke SMK jalan kebun
Leasehold, rezab Melayu
Binaan 2180sqft, tanah 20X64
Percuma rekaan eksklusif kabinet dapur bawah
Dijangka siap hujung tahun 2026
Harga jual RM523K++
Pakej ditawarkan:
Tiada duit booking
Pinjaman penuh disediakan bank/LPPSA
Percuma yuran guaman SPA+disbursement
Percuma MOT duti setem
Kemudahan berdekatan:
1.8km ke 99 speedmart
1.7km ke eco-shop tropicana aman
3km ke econsave jalan kebun
Bawah 2km ke kawasan komersial, bandar tropicana aman